Oliiviõliga mürkidest vabaks – Oil Pulling

29.01.2015

Olive Oil Times kirjutab, et „Oil Pulling“ annab Sulle valgemad hambad, energiat ja tugevdab immuunsüsteemi. See tähendab õliga suu loputamist 5-20 minutit. Oliiviõli tõmbab bakterid, toksiinid ja seened suu limaskestast välja enne, kui nad imenduvad sügavale kehasse, meetod aitab organismil säilitada tasakaalu. Ayurveda järgi aitab see tervendada isegi diabeeti ja astmat.

Oil Pulling on pärit Ayurvedast. Ayurveda on Indiast pärit holistiline meditsiinisüsteem, kus arvestatakse igaühe individuaalsusega. Ayurveda eesmärk on pakkuda toitumis- ja elustiilialaseid juhiseid, nii et terved inimesed püsiksid tervena ning terviseprobleemidega inimestel õnnestuks tervist parandada.

Oluline on valida külmpressitud õli ning eelista mahedat. Kõigest kahe nädala pärast võib näha valgemaid hambaid. Soovitatakse teha vähemalt kolme kuu pikkune kuur, et saavutada olulisemaid muutusi. Meetod tugevdab immuunsüsteemi, kogu ülejäänud keha tasakaal taastub, kui immuunsüsteem on tasakaalus.

KUIDAS TEHA
Hommikul enne söömist pane 1-2 spl oliiviõli (kõrge kvaliteediga extra virgin, eelistatult mahe) suhu ja hoia 20 minutit. Alusta 5 minutiga ning pikenda perioodi iga päev. Kauem mitte, siis võivad toksiinid hakata kehasse tagasi imbuma.
Ole ettevaatlik, mitte alla neelata! See õli on täis toksiine, mida sa üritad endast välja viia.
Kui oled valmis, sülita õli prügikasti, mitte kraanikaussi või WC-sse, kuna õli võib tahkuda ja tekib ummistus.

Mõned inimesed võivad tunda väsimust, iiveldust ja peavalu esimestel kordadel, kuid need sümptomid viitavad sellele, et organism puhastub.

Allikas: Olive Oil Times, http://www.oliveoiltimes.com/olive-oil-health-news/oil-pulling/46281

 

 

KAUBALE SAAB ISE JÄRELE TULLA

- Ülemiste Ärimaja valvelauda

   Peterburi tee 2f, Tallinn