Ostuinfo

MIKS OSTA OLIIVIÕLI E-POEST

OLIVA Estonia poolt pakutavad oliiviõlid on kvaliteetsed, kuna kõik õlid või nende tootjad on auhinnatud. Pakume ainult tervislikku extra virgin oliiviõli.
Kui oliiviõli seisab pikemalt toidupoe valgustatud riiulis, hakkab ta kaotama oma värvi, maitset ja lõhna. Sama juhtub läbipaistvasse pudelisse pakendatud õliga. Tume klaaspudel pakub oluliselt paremat kaitset. Toidupoest ostetud õli puhul ei ole tihti teada, millal on saak koristatud ja õli pressitud.

KUIDAS OSTA

E-poest saab osta külalisena kui ka registreeritud ja sisse loginud klient. Kui olete registreerunud kasutaja, on Teie andmed ostukorvis eeltäidetud. Samuti aitab just püsikliendile loodud keskkond "Minu konto" hoida silma peal ostuajalool ja vaadata oma arveid.

Vali toode - selles aitavad Sind vasakul äärel olevad filtrid. Tooteid saad sorteerida tootja riikide, puuviljasuse, oliivisortide ja muu järgi.
Lisa toode ostukorvi
Täida kontaktandmete väljad
- püsikliendi andmed ostukorvis  on eeltäidetud. Ole tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Sinu poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

Vali tarneviis - tootele saab ise järele tulla või tellida SmartPost pakiautomaati.
Vali makseviis - meie poes on võimalik maksta Swedbanki või SEB panga pangalingi kaudu ja tavalise arvega, mis saadetakse peale tellimuse tegemist Sinu e-mailile.

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi võta meiega ühendust info@oliva.ee või 56233062.

TELLIMUSE TÄITMINE

Peale tellimuse esitamist saabub Sulle automaatselt kiri tellimuse sooritamise kohta. Peale makse laekumist täidame Sinu tellimuse ning saadame kinnitava e-maili hetkel, kui ostetud tooted on postitatud või kättesaamise kohta toimetatud. Tellimus postitakse 3 tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist. Probleemide või tõrgete korral võtame teiega esimesel võimalusel ühendust e-maili või telefoni teel.

PRETENSIOONID

Kauba tagasisaatmine on tellija kulul, aga mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba kättesaamist. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.
Meie poolt müüdavad kaubad on kontrollitud ja defektideta. Defekti tekkimisel kauba transportimisel tuleb esitada pretensioon kauba transportijale.

Meeldivat ostmist!

 

 

KAUBALE SAAB ISE JÄRELE TULLA

Järve Keskuse II korrusele Eliksiiri poodi

- Ülemiste Ärimaja valvelauda Peterburi tee 2f, Tallinn