Meist

Juba mõnda aega on kestnud meie romaan oliiviõliga ja nüüd soovime seda Sinugagi jagada. Esmatutvus oliiviõliga pärineb ca 10 aasta tagusest ajast, mil sõber Eduardo saatis 6 Hispaania parimat ja ka maailma tippu kuuluvat oliiviõli. Ühe tegime lahti ja ei osanud sellest midagi arvata. Teised seisid niisama ja kui juba parim enne paistma hakkas, siis jagasime kulla sõpradele.

Kirg oliiviõli vastu puhkes alles 2013-ndal aastal Apuulias viibides. Kasutasime õli toidu alla ja peale, sees- ja välispidiselt. Maitses ja tegi toidu heaks. Ega Jamie Oliver asjata iga toidu peale pool pudelit extra virgin oliiviõli ei kummuta. Külastasime erinevaid oliiviõli tootjaid ja proovisime koos marketi valikuga kümneid erinevaid õlisid.

Pikaajalise hea suhte aluseks on vist ühised väärtused. Oliiviõli väärtused on lihtsad: hea maitse ja tervis. Pidev oliiviõli kasutamine aitab ära hoida vähki, südamehaigusi, diabeeti, ülekaalulisust, reumatoidartriiti, osteoporoosi ja alandab vererõhku.

Nõnda siis otsustasimegi teha midagi sellist, mis meile korda läheb ning pakkuda sõpradele ja huvilistele maailma parimat oliiviõli.

Meie missiooniks on pakkuda tervislikke maitseelamusi.

Meie visiooniks on olla parim oliiviõli pood meie regioonis.
Vahvaid elamusi!

Heino ja Triin

 

KAUBALE SAAB ISE JÄRELE TULLA

Järve Keskuse II korrusele Eliksiiri poodi

- Ülemiste Ärimaja valvelauda Peterburi tee 2f, Tallinn